اچ اند ام (H&M)؛ فروش عمده محصولات اچ اند ام

فروش عمده اچ اند ام

در این مقاله با فروش عمده محصولات اچ اند ام آشنا شوید. خرید عمده محصولات اچ اند ام (H&M) از فروشگاه پوشاک استوک امی می تواند یکی از گزینه های عالی برای رفع نیازهای خرده فروشان پوشاکی باشد که مایل به فروش محصولات اچ اند ام (H&M) هستند.

محصولات اچ اند ام دارای تنوع زیادی می باشند. این برند معروف محصولات خود را در دسته بندی های متنوعی عرضه کرده است.

به طوریکه برای هر طیف جنسی و سنی، دارای محصولات خاص خود می باشد. دسته بندی های اچ اند ام شامل زنانه، مردانه و بچه گانه می باشد و برای هر مقطع سنی و انواع سایزهای گوناگون تولیدات خود را عرضه می کند.

در این مقاله سعی می کنیم برخی از محصولات اچ اند ام که در فروشگاه پوشاک استوک امی به صورت عمده به فروش می رسد را به شما همراهان عزیز معرفی کنیم.

دامن زنانه اچ اند ام:

این دامن زنانه درسایزبندی های مختلف در پک های میکس دسته بندی شده اند بطوریکه هر پک میکس دارای ۱۲ عدد کالا می باشد. این دامن زنانه اچ اند ام (H&M) را می توانید به صورت عمده از طریق این کانال در اینستاگرام ما تهیه کنید.

کد محصول: ۱۰۲۰۱۲۰۱۵

دامن زنانه اچ اند ام

آستین دار زنانه طرح دار:

این آستین دار زنانه در سایزهای XS الی  Xl2  در هر پک موجود می باشد. اگر مایل به تهیه این آستین دار طرح دار اچ اند ام به صورت عمده هستید می توانید از طریق این کانال اینستاگرام سفارش خود را ثبت کنید.

کد محصول: ۱۰۲۰۰۲۰۳۱

آستین دار زنانه اچ اند ام

شورت ورزشی شنا زنانه اچ اند ام (H&M):

این محصول در سایزهای ۳۴ الی ۴۲ در بسته های ۲۰ عددی (تیکه) موجود می باشد. شورتهای ورزشی زنانه اچ اند ام دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشند. برای ثبت سفارش شورت وزشی شنا زنانه اچ اند ام به صورت عمده با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

کد محصول: ۱۰۲۰۱۱۰۴۲

شورت ورزشی زنانه اچ اند ام

دامن بلند زنانه اچ اند ام (H&M):

دامن بلند زنانه اچ اند ام(H&M) در پک های ۱۲ عددی تهیه شده است. دارای سایزبندی ۳۴ الی ۴۰ می باشد. برای تهیه این محصول اچ اند ام به صورت عمده می توانید به این کانال اینستاگرام مراجعه فرمایید.

کد محصول: ۱۰۲۰۱۲۰۰۶

دامن بلند زنانه اچ اند ام

شورتک زنانه جین و کتان اچ اند ام (H&M):

این پک در سایزهای ۳۴ الی ۴۲ تهیه شده است. تعداد ۱۲ عدد در هر پک موجود می باشد. جهت سفارش این محصول به صورت عمده به این لینک مراجعه فرمایید.

کد محصول: ۱۰۲۰۱۶۰۰۹

دامن جین و کتانی اچ اند ام

معرفی محصولات اچ اند ام ادامه دارد

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها