برند لوپیلو (Lupilu) ؛ لوپیلو را بهتر بشناسیم

لباس-برند لوپیولو

می خواهید برای بچه های خودتان لباس بخرید؟ برند لوپیلو را فراموش نکنید

برند لوپیلو یکی از زیرمجموعه های هلدینگ عظیم لیدل (Lidl) است که در حوزۀ تولید پوشاک نوزادان و لباس های کودکانه مشغول به فعالیت است. بنابراین هر وقت وارد فروشگاه پوشاکی شوید که محصولات برند لوپیلو را به فروش می رساند، مطمئن باشید سر تا پای کودک خود را با لباس های زیبای این برند، می پوشانید.

برند لوپیلو دامنه گسترده ای از لباس های بچه گانه را برای دخترها و پسرها در هر سایز و فرمی تولید می کند. می توانید برای دوران نوزادی تا رسیدن کودک به سن ۱۲ الی ۱۴ سالگی از این برند خرید کنید و مطمئن باشید که پوشاک خریداری شده از آنها تا سالهای سال برای شما کار می کند. برای آشنایی بهتر با لوپیلو تا انتهای مطلب را مطالعه کنید.

تنوع محصولات برند لوپیلو برای کودکان

برند لوپیلو

برند لوپیلو یکی از محبوب ترین برندها در میان طرفداران و مصرف کنندگان خود است، به طوری که طیف وسیعی از محصولات نوزاد و کودکان را پشتیبانی می کند و هیچ والدینی نمی خواهد آنها را از دست بدهند. بعد از پیوستن این برند به هلدینگ لیدل (Lidl)، این هلدینگ یکی از مقصدهای مهم برای پدر و مادران کودکان و خردسالان تبدیل شده است که می تواند هر نوع پوشاک، از لباس برای خانه گرفته ، تا میکس های جذاب برای بیرون از خانه و لباس های زیر را پوشش می دهد.

همچنین این برند دامنۀ وسیعی از پوشاک و محصولات حمام کودک، را روانه بازار می کند. اگر نگاهی به فهرست محصولات این برند بیندازید می توانید بلوز، هودی کودکانه، پیراهن، سویشرت، شلوار، تیشرت، سرهمی، لباس های زیر، کاپشن، پلیور، بلوز دخترانه، بادی نوزادی، صندل، ست های مختلف در رنگ بندی های متنوع برای خانه، لباس خواب، سارافون، شلوارک و غیره را پیدا کنید که با طرح های مختلف عرضه می شوند.

پوشاک برای رده های سنی کودکان در برند لوپیلو

برند لوپیلو

با نگاهی دقیق تر به محصولات عرضه شده توسط این برند متوجه خواهیم شد که برای تولید لباس برای رنج و رده های سنی مختلف، وسواس خاصی به خرج داده است. تولیدات این برند در رده ۱ الی ۱۲ ماهه، سپس ۱ الی ۲ ساله، ۲ تا ۴ سال و نهایتاً ۱۱ الی ۱۴ ساله عرضه می شوند. لوپیلو برای اینکه والدین به آسانی بتوانند انتخاب صحیح و درستی داشته باشند،  دسته بندی و جدا کردن لباس های تولیدی از نظر رده سنی را یکی از وظایف اصلی خود می داند.

برند لوپیلو با چه هدفی و در چه زمانی راه اندازی شد؟

 بیشتر برنده های معروف و بزرگ بعد از پا گرفتن و جذب مشتری تلاش می کنند تا کار خود را گسترش دهند. برند لیدل نیز از این قضیه مستثنی نیست. اگر به حوزه کاری هلدینگ لیدل آشنا باشید، شاید به این فکر کنید که ارتباط لیدل با برند لوپیلو چیست و به چه جهت نیاز به ارائه لباس کودک بوده است؟

لازم به یادآوری است که هلدینگ لیدل تنها به برند لوپیلو و عرضه پوشاک بچه گانه خلاصه نمی شود. اگر داستان شکل گیری و گسترش هلدینگ لیدل را شنیده باشید، به نام برندهای مطرحی مانند برند اسمارا، نوبل لیگا، کریویت و لیورجی برمی خورید که هر کدام در کلاس کار جداگانه و جزء زیر شاخه های این برند فعالیت می کنند. از این رو لیدل برای ارائه محصولات بدون واسطه پوشاک کودک برند لوپیلو پا به عرصه گذاشت تا خرید و جستجوی لباس کودکانه را آسان تر کند و با حذف کردن واسطه های فروش قیمت فروش را افزایش ندهد.

تاریخ راه اندازی و شروع به کار لیدل در سال ۱۹۳۰ بوده است و پس از چندی برند لوپیلو که زیر مجموعه آن به حساب می آید، شروع به کار کرد. لباس تولید شده به وسیلۀ این برند با برچسب دوخته شده لوپیلو روانه بازار خواهد شد که کیفیت خیلی بالایی هم دارند.

کیفیت لوپیلو

یکی از اساسی ترین نیازه های یک خریدار، کیفیت محصول است. معمولاً پدر و مادرها برای خرید لباس های بچه گانه با دقت و وسواس بیشتری عمل می کنند و علاوه بر کمیت و ظاهر آن به کیفیت محصول نیز توجه می کنند.

با اینکه لباس های کودکان را نمی توان برای سالهای متمادی مورد استفاده قرار داد اما به دلیل شرایط سنی و جنب و جوش در سنین مختلف باید از مواد اولیه با کیفیت و مناسبی ساخته شده باشند تا علاوه بر دوام بالا، حساسیت پوستی نیز برای کودکان پیش نیاید. دوخت لباس برای نوزادان و کودکان به دلیل داشتن پوستی حساس باید با وسواس و حساسیت خاصی انجام شود. این از برجسته ترین اهداف لوپیلو است. بنابراین، بسیاری از محصولات و تولیدات این برند با توجه به حساسیت پوست کودکان و عمر کارکرد بالا تولید می شود.

لوپیلو بیشتر محصولات خود را با تضمین ضد حساسیت تولید می کند؛ از این رو محبوبیت و پایداری این برند را می توان به تمرکز این شرکت بر وری چنین موضوعی دانست. اگر والدین وسواسی هستید و به خرید پوشاک برای کودک خود وسواس و دقت زیادی به خرج می دهید، می توانید با اطمینان خاطر و بدون درصدی شک از این برند معروف آلمانی خرید نمایید. استاندارد به کار رفته در طراحی و تولید پوشاک این برند oeko-Tex است که در نوع خود بسیار جالب توجه است.

این استاندارد به خریدار تأکید می شود که لباس مورد استفادۀ شما از پنبه تمام ارگانیک است. این استاندارد امنیت لباس خریداری شده توسط شما را بالا می برد و مشکلی برای سلامتی و پوست فرزند شما ایجاد نخواهد  کرد.

خرید آنلاین از لوپیلو(Lupilu)

دوستداران این برند می توانند محصولات مورد علاقۀ خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین تهیه نمایند. فروشگاه های فیزیکی این برند در اکثر کشورهای اروپایی فعالیت دارد ولی با این وجود می توانید در سراسر جهان از این برند معروف خرید آنلاین داشته باشید.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها