برند کریویت ؛ معرفی برند کریویت

برند کریویت

برند کریویت (Crivit) یکی از تولید کننده های پوشاک است که منحصراً به تولید پوشاک ورزشی می پردازد. این برند یکی از زیر مجموعه های هلدینگ عظیم لیدل (LIDL) می باشد.

کریویت برای کارایی بیشتر محصولات ورزشی خود، تمام تولیدات خود را مورد آزمایش های پیشرفته قرار می دهد، تا طراحی خوب و مناسبی برای هر رشته ورزشی انجام دهد.

کریویت علاوه بر اینکه محصولات خود را تقریباً در تمام فروشگاه های اروپا عرضه می کند، اما در عین حال بیشترین تمرکز کاری خود را بر روی فروش در حوزه فضای مجازی و فروش آنلاین قرار داده است.

این برند معروف تقریباً برای تمامی فعالیت ها و رشته های ورزشی دارای پوشاک تخصصی می باشد. کریویت جهت افزایش کارایی محصولات خود در تمامی رشته های ورزشی، با ارائه طراحی خاص که میزان تحرک، نوع انعطاف لازم، میزان تعرق، سن و جنسیت ورزشکار را مد نظر قرار داده، تولیدات خود را روانۀ بازار می کند.

حذف واسطه ها

کریویت با ارائۀ سیاست های قوی خود در حذف واسطه ها در روند تولید و فروش، با وجود کیفیت بالای پوشاک و تجهیزات ورزشی، مناسب ترین برند ورزشی از نظر قیمت در بین برندهای اروپایی می باشد.

لیدل(LIDL)

 هلیدنگ لیدل (LIDL) که به عرضه محصولات باکیفیت و در عین حال اقتصادی شهرت دارد، علاوه بر اینکه دارای فروشگاه های زنجیره ای در اکثر کشورهای اتحادیۀ اروپا و آمریکا می باشد، دارای فروشگاه های اینترنتی نیز می باشد.

این غول بازار خرده فروشی هم اکنون دارای بیش از ۱۰۸۰۰ فروشگاه در ۲۹ کشور جهان می باشد که به فروش انواع کالاهای خوراکی و غیر خوراکی می پردازد.

یکی از بهترین خدمات این برند، عرضه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب به تمام مشتریان خود در سراسر جهان می باشد.

همانطور که اشاره کردیم برند کریویت (Crivit)، یکی از زیر شاخه های هلدینگ عظیم لیدل (LIDL) است. از برندهای دیگر زیر شاخه لیدل می توان به برند لوپیلو (Lupilu)، پپرتس (Pepperts)، لیورجی (Livergy)، اسمارا(Esmara) و نوبل لیگا (Nobel Leagur) اشاره کرد، که هر کدام از آنها در یکی از شاخه های اختصاصی پوشاک فعالیت دارند.

کریویت طیف گسترده ای از پوشاک و کفش ورزشی زنانه و مردانه را پوشش می دهد که شامل تیشرت، تاپ، شلوار، شلوارک، سویشرت، کاپشن، کفش، جوراب و … می باشد.

همچنین کریویت محصولات ورزشی حرفه ای خود شامل انواع لباس دوچرخه سواری، دوندگی، یوگا و … را با برند کریویت پرو (Crivit PRO) روانه بازار می کند.

فروشگاه پوشاک امی دامنه وسیعی از محصولات متنوع، با کیفیت و اقتصادی کریویت را با برند کریویت و کریویت پرو به شما ارائه می دهد.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها