تیشرت سفید مردانه؛ تیشرت سفید خود را به همراه چی بپوشیم؟

تیشرت سفید مردانه

تیشرت سفید خود را به همراه چی بپوشیم؟ فارغ از اینکه در کدام فصل سال هستید یا استایل و مد شخصی شما چگونه است، یک تیشرت ساده، می تواند همیشه یکی از انتخاب های شما باشد.

شما می توانید آن را با لباس های غیر رسمی و غیر مرسوم، یا آن را با یک سبک رسمی میکس (مخلوط) کنید. چه مدل شلوار جین را ترجیح دهید یا کت و شلوار رسمی، در اینجا بهترین راه برای میکس کردن آنها با هر نوع استایلی بیان شده است.

چه چیزی را می توان با یک تیشرت سفید پوشید؟

تیشرت سفید و پالتو(اورکت)

این لباس به همراه پالتو، یک استایل خاص برای بین فصل های سال است و از نظر زیبایی یک استایل منحصر به فرد می تواند باشد.

می توانید آنها را با یک شلوار جین و عینک آفتابی ست کنید. مهم نیست رنگ سال یا ترکیب رنگ دوروبر شما چه باشد، مطمئن باشید شما شیک ترین مرد اتاق خواهید بود.

تیشرت سفید و اورکت مردانه

تیشرت سفید و جلیقه

استایل خشک و بی روح خود را با پوشیدن یک تیشرت سفید به همراه یک جلیقه درهم بشکنید و خود را رها کنید. خواه از یک شلوار جین، تیره یا رنگی استفاده کنید، این ترکیب می تواند روش عالی برای خوش لباس کردن شما بدون پوشش اضافی باشد.

انتخاب یک جلیقه با دکمه های ساخته شده از ترمه یا پشم، می تواند ظاهر شما را در هر جایی شبیه به یک مرد میلیون دلاری نشان دهد.

تیشرت سفید و جلیقه مردانه

تیشرت سفید و شلوار جین بگی

استایل غیر رسمی خود را با یک شلوار جین بگی و یک تیشرت کلا دگرگون کنید. اینکه بخواهید شلوار جین بگی خود را بالا بکشید یا آن را شل و ول رها کنید، در هر دو حالت این ترکیب گزینۀ مناسبی برای یک استایل غیر رسمی روزانه می تواند باشد.

شما می توانید تیشرت سفید و شلوار جین بگی خود را با یک پیراهن گشاد و بزرگ ست کنید و برای هر مراسم و رویدادی در طول روز آماده باشید.

تیشرت سفید و شلوار جین بگی

تیشرت سفید و شلوار جین مشکی

همانگونه که شب و روز به سهولت در پی یکدیگر می آیند، ترکیب شلور جین مشکی با این لباس نیز به همان آسانی می تواند خیلی سریع استایل و سبک شما را دگرگون کند.

بر خلاف جین آبی، با این شلوار جین مشکی می توانید به راحتی از هر رویدادی استقبال کنید و هموار عالی به نظر برسید.

تیشرت سفید و شلوار جین مشکی

تیشرت سفید و شلوار مشکی ساده

اگر مراسم یا رویدادی دارید که شلور جین مناسب آن نیست، پس چرا این لباس ساده را با یک شلوار پارچه ای ساده مشکی میکس نکنیم؟ برای استایل های غیر رسمی می توانید از ترکیب لباس های رسمی مانند کت با تیشرت سفید یا شلوار با این لباس ساده استفاده کنید.

تیشرت سفید و شلوار مشکی ساده

تیشرت سفید و شلوا شش جیب

ترکیب این لباس با یک جفت شلوار شش جیب می تواند برای هر کسی خارق العاده باشد. اینکه شما سبک کلاسیک می پوشید، یا سبک روشن و رنگی یا عاشق رنگ های تیره هستید، این دلایل نمی تواند شما را از پوشیدن تیشرت سفید و یک جفت شلوار شش جیب محروم کند. حتما این سبک خاص را امتحان کنید.

تیشرت سفید و شلوا شش جیب

تیشرت سفید و شلوار جین کوتاه

مچ پایتان را می توانید با ترکیب این شلوار جین کوتاه و این لباس بهتر نمایان کنید. شلوار جین به همراه یک جفت کفش سفید ورزشی جلوۀ خوبی دارد. این استایل را می توانید با یک ژاکت چرمی نیز ترکیب کنید.

تیشرت سفید و شلوار جین کوتاه

تیشرت سفید و کت و شلوارهای دو تخته

یک کت و شلوار رسمی دو تخته را با این لباس میکس کنید. تضاد این دو سبک، یک لباس مردانه شیک خلق می کند که با آن می توانید در طیف گسترده ای از رویدادها و مراسم ها شرکت کنید. این سبک ظریف برای کسانی که مدیر و یا رهبر یک مجموعه هستند می تواند خیلی مناسب باشد. برای ماه های گرم این یک سبک خنک و در عین حال رسمی است و می تواند گزینه مناسبی باشد.

تیشرت سفید و کت و شلوارهای دو تخته

تیشرت سفید و لایه بندی

با اضافه کردن لایه های گوناگون به تیشرت می توانید خالق یک سبک خاص شوید. اگر آن را با یک پیراهن طرح دار به همراه شلوار جین و جلیقه چرمی میکس کنید، می توانید برای هر گونه رویدادی آماده باشید.

تیشرت سفید و لایه بندی

تیشرت سفید و پالتو

در هنگام تغییر آب و هوا می توانید از یک تیشرت به همراه یک پالتو استفاده کنید. یک پالتو با رنگ تیره، بزرگ و خاکستری به همراه یک تیشرت می تواند گزینه مناسبی برای پوشیدن در محل کار باشد.

لباس هایی از جنس پارچه های پشمی و ترمه بدون نیاز به پوشیدن لباس زیاد، می توانند شما را گرم نگه دارند.

تیشرت سفید و پالتو

تیشرت سفید و شال گردن

لوازم جانبی مانند شال گردن می توانند استایل خاصی را برای شما به وجود بیاورد. لوازم جانبی ظریف و رنگارنگ مانند شال گردن به همراه تیشرت سفید تنوع رنگی در پوشش شما را بیشتر خواهد کرد. می توانید با اضافه کردن چاشنی عینک آفتابی به استایل میکس خود، آن را زیباتر کنید.

تیشرت سفید و شال گردن

تیشرت سفید و کت و شلوار

اگر می خواهید بعد از یک روز کاری از دفتر خود بیرون بروید و به یک مکان تفریحی بروید بهتر است آن روز پیراهن خود را با یک تیشرت سفید تعویض کنید.

این لباس را می توان با هر مجموعه ای میکس کرد و برای این کار لازم است که از یک تیشرت سفید بسیار ساده استفاده کنید. برای اینکه استایل شما هوشمندانه و زیباتر جلوه کند، آن را با یک عینک آفتابی به رنگ گرم میکس کنید.

تیشرت سفید و کت و شلوار

تیشرت سفید و شلوار جین سفید

ترکیب شلوار جین سفید با یک تی شرت سفید می تواند برای هر سنی مناسب باشد و هر مردی را از نظر ظاهری فوق العاده جلوه می دهد.

همچنین می توانید آنها را با یک ژاکت، کفشهای ماهیگری و یا هر لوازم جانبی دیگری که در هوای گرم استفاده می کنید، ست کنید. مهم نیست که چگونه آنها را ست می کنید، شما درخشان ترین فرد اتاق خواهید بود.

تیشرت سفید و شلوار جین سفید

تیشرت سفید با کت و شلوار سفید

این ترکیب می تواند احساس گرمی سفیدی به استایل شما بدهد. در این استایل بخصوص، سایه ها کم رنگ تر خواهد شد و گزینه مناسبی برای جلب توجه و درخشان نشان دادن شماست.

به همراه این میکس می توانید لوازم جانبی رنگارنگ از قبیل شال روشن، جوراب های روشن یا یک کلاه کاملاً پر رنگ و درخشان استفاده کنید.اگر آمادگی دارید این استایل جسورانه را آزمایش کنید.

تیشرت سفید با کت و شلوار سفید

تیشرت سفید و لباس ورزشی

اگر در روزهای غیر کاری هستید و در تعطیلات به سر می برید، می توانید این تیشرت را با یک دست لباس ورزشی ست کنید.

به هر حال در این روزهای تعطیل می توانید هر چیز یا لوازم جانبی را که مایل هستید با این ترکیب ست کنید. این استایل تنبل گونه می تواند گزینه مناسبی برای روزهای راحتی و آسایش شما باشد.

تیشرت سفید و لباس ورزشی
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها