راهنمای خرید لباس زنانه – چگونه لباس مناسب را انتخاب کنیم؟

راهنمای-خرید-لباس-زنانه

لباس خریدن برای اکثر خانم ها دردسرهایی را به دنبال داشته است. وقتی لباسی را در قفسه فروشگاه می بینید و بدون پرو کردن آن را می خرید، به احتمال زیاد در خانه متوجه می شوید که سایز آن برای شما مناسب نیست. بنابراین به این فکر می کنید که استفاده از راهنمای خرید لباس زنانه می تواند خیلی کمک کننده باشد.

لباس ممکن است زیادی گشاد یا خیلی تنگ باشد و شما مجبورید آن را ته کمد خود نگه دارید برای زمانی که کمی لاغرتر یا کمی چاق تر شوید.

نکاتی که باید در خرید لباس زنانه لحاظ کنید:

لباس زنانه

برای خرید پوشاک زنانه ابتدا باید اندازه گیری درستی از قد و بالاتنه خود داشته باشید. بهتر است برای این کار از یک حرفه ای کمک بگیرید. این کار را می توانید در فروشگاه پوشاک لباس زنانه یا خیاطی انجام دهید. 

اگر این کار را کردید، با خودتون صادق باشید. به عنوان مثال سعی نکنید نتایج را با بالا کشیدن شکم خود تغییر دهید. اندازه گیری های نادرست منجر به لباس های نامناسب می شود. 

برای خانم ها ، اندازه گیری ها شامل قد، شانه ها، کمر، باسن و اندازه نیم تنه است. 

همچنین …

در خرید پوشاک زنانه، برچسب های اندازه را نادیده بگیرید. برچسب ها همیشه کارآمد نیستند، اما حقیقت این است که برچسب های لباس تنها یک مرجع اولیه هستند.

استانداردهای اندازه بین طراحان، الگو ها و تولید کنند گان متفاوت است.

علاوه بر این، بسیاری از لباس های زنانه برای شکل استاندارد ساعت شنی ساخته شده اند در صورتی که همه اینجوری نیستند و ممکن است شانه ها یا باسن پهن‌تری داشته باشید .

معیار اندازه گیری …

بعضی از طراحان از اندازه غرور استفاده می کنند، که در تلاش برای جلب احساسات شما، سایز های کوچک تری را بر روی لباس هایی که معمولاً بزرگتر هستند، قرار می دهند.

سیستم سایز بندی(کوچک ، متوسط ، بزرگ ، فوق العاده بزرگ) استاندارد ندارد، بنابراین ابعاد موجود در این لباس ها متفاوت است.

بزرگ ترین قسمت بدن خود را مبنا قرار دهید. که بسیاری از مردان شانه های پهن تری دارند و بسیاری از خانم ها در مقایسه با تولید شرک