فروشگاه پوشاک خود را به یک برند تبدیل کنیم.

برند فروشگاه پوشاک

فروشگاه پوشاک خود را به یک برند تبدیل کنیم؟ این جمله به طور حتم آرزوی بسیاری از فروشندگان پوشاک در این عرصه می باشد.

گزینه هایی متفاوت برای انتخاب

در عصر امروز، مصرف کنندگان گزینه های بی انتهایی برای تصمیم گیری در مورد خرید خود دارند. بنابراین فروشندگان پوشاک باید از ایده های نو برای جذب مشتری و تبدیل آنها به خریداران دائمی محصولات فروشگاهشان کمک بگیرند. در این مقاله پیرامون این موضوع توضیحاتی ارائه می دهیم ولی قبل از آن به تعریفی از برند می پردازیم.

برند را چطور تعریف کنیم؟

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره نماییم که اصطلاح برند با واژه محصول یکی نیستند و به طور خلاصه می توانیم اینگونه بیان کنیم که یک برند اطلاعات مشخصی در مورد محصولات و شرکت تولیدی آنها ارائه می دهد. به عبارتی برند وسیله ای برای آگاه ساختن مردم در مورد محصولات یک شرکت می باشد.

محصولات را با علامت تجاری آنها بشناسیم.

اما محصولات کالاهایی هستند که توسط کارخانه هایی تولید می شوند که زیر نظر شرکت های مربوطه اداره می شوند. هر شرکت برای تمایز محصول خود از سایر محصولات، برای محصولاتش یک علامت تجاری تعریف و ارائه می دهد.

این علامت تجاری با نام برند شناخته شده است که هر شرکت به وسیله آن محصولات خود را با برندهای مختص به خود معرفی و روانه بازار می کند. شرکت ها باید مراقب کیفیت محصولات خود باشند زیرا این برندها توقع مشتری را در مورد محصولات شکل می دهند.

راهکارهایی که در مسیر تبدیل شدن یک فروشگاه پوشاک به برند می توانند مؤثر واقع شوند به شرح زیر می باشد.

آنها می توانند از طریق فروشگاه های آنلاین و یا نزدیکترین فروشگاه به خود، اقدام به خرید محصولات مشابه موجود در فروشگاه شما کنند. در این بین این مهم است که شما چگونه می توانید فروشگاه یا بوتیک مد خود را متمایز از دیگر رقبا به مشتریان خود معرفی کنید. در ادامه با چند روش برای انجام این کار آشنا خواهید شد.

ثابت قدم باشید

ثابت قدم باشید

مردم به چیزهایی که می توانند روی آنها حساب باز کنند علاقه مند می شوند. رفتار و اصول تجاری ثابت و قابل پیش بینی داشته باشید، البته با یک روش خوب و عالی. محیط خریدی ایجاد کنید که مشتریان شما را ترغیب به بازگشت کند به طوری که به عنوان مشتری ثابت به فروشگاه مراجعه کنند.

یک راه برای انجام این کار می تواند به روز کردن محصولات و یا تولید محصولات جدید در یک برنامه منظم و مدوام باشد. این روشی آسان برای درگیر کردن خریدارن است و به آنها نشان می دهد که مدام در حال تکامل و پیشرفت هستید.

این کار به آنها این دلیل را می دهد که مرتباً به طور منظم به فروشگاه شما سر بزنند تا ببینند که چه چیز جدید یا محصول جدیدی در فروشگاه شما وجود دارد.

یک راه دیگر برای ایجاد ثابت قدمی، کیفیت محصول شما می تواند باشد. هر بار هنگام خرید برای فروشگاه و به روز کردن محصولات خود دستورالعمل های مراقبت و کنترل کیفیت خود را اعمال کنید یا اینکه یک محصول با برند و برچسب مخصوص در فقسه های فروشگاه خود قرار دهید و در ضمن کیفیت خرید محصول خود را همواره به خریدار یادآوری کنید.

نام تجاری یا برند خود را از رقابت دور کنید

دور بودن از رقابت

همانگونه که ثابت قدمی در معرفی نام یا برند شما مهم است، باید همواره تلاش کنید که با رقبای خود متفاوت باشید. محصولی در قفسه های فرشگاه خود داشته باشید که مشتری ها نتوانند آن را در سایر فروشگاه ها، خیابان های سطح شهر و یا حتی در آمازون پیدا کنند.

تولید کنندگان پوشاک در ایتالیا برای اینکه محصولی با بالاترین و بهترین کیفیت تولید کنند که دارای ویژگی های برجسته ای باشد با MakersValley همکاری می کنند. MakersValley به شما خدماتی را ارائه می دهد تا یک خط تولید محصول منحصر به فرد با برچسب مخصوص خود داشته باشید که کیفیت را تضمین می کند و با سایر مارک های دیگر که با آنها رقابت می کنید متفاوت باشید.

زمان بیشتری برای کار خود بگذارید

وقت بذارید

هر چه مدت زمان بیشتری را با مشتری خود سپری کنید، احتمال اینکه آنها به یک خریدار وفادار و دائم تبدیل شوند بسیار زیاد است.

برای محصولات خود یک فیلم یا تیزر تبلیغاتی و یک دفترچه جستجو تهیه کنید. این کار نه تنها سبب خواهد شد که برند شما یک قدم فراتر از سایر رقبای خود قرار بگیرد بلکه مشتری مدت زمان بیشتری را برای آشنایی با نام تجاری شما صرف می کند و بدین ترتیب یک اثر ماندگار در ذهن مشتری ایجاد خواهید کرد.

نمونه هایی از محصولات خود را به مشتری نشان دهید و با آنها دربارۀ محصولات تعامل داشته باشید. این یکی از راه های گذراندن زمان با مشتری و ترغیب بالقوۀ آنها به خرید محصولات بیشتر است.

هر چه مشتریان فروشگاه یا بوتیک شما بیشتر با محتوا و محصولات شما آشنایی پیدا کنند، احتمال بازگشت آنها به فروشگاه و خرید مجدد آنها بیشتر است.

ارتباط نزدیکی با مشتری ایجاد کنید

ارتباط با مشتری

با مشتری به گونه ای رفتار کنید که فراتر از رابطه مشتری و فروشنده باشد. مشتریان خود را تشویق کنید تا از برند و مارک های شما در شبکه های اجتماعی پیروی کنند و محصولات شما را در صفحه های شخصی خود به اشتراک بگذارند. این یک روش آسان و عالی برای گسترش دسترسی به برند شما و همچنین ایجاد یک رابطۀ عمیق تر با مشتری است.

با ایجاد یک پایگاه داده از مشتریان خود و گرفتن اطلاعات تماس، ایمیل و یا اکانت شبکه های اجتماعی آنها، می توانید با ارسال پیامی، آنها را از محصولات جدید خود آگاه سازید.

این به مشتری نشان می دهد که شما برای آنها ارزش فراونی قائل هستید و این کار امکان بازگشت مشتری به فروشگاه شما را افزایش می دهد.

مطالعات نشان داده است که جذب مشتری جدید 5 برابر بیشتر از نگه داشتن مشتری فعلی هزینه بر است، بنابراین برای توسعه و افزایش مشتریان وفادار خود، تمام تلاش خود را انجام دهید.

چگونه می توانید فروشگاه یا بوتیک یا نام تجاری خودتان را از دیگر رقبا متمایزتر کنید؟ برای ما در زیر همین پست کامنت بذارید.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

  محصولات و برندها

  پشتیبانی واتس آپ...
  نیاز به راهنمایی دارید؟
  پوشاک امی (عرضه مستقیم پوشاک اروپایی)
  سلام
  به وبسایت امی خوش آمدید.

  چطور میتونم کمکتون کنم؟