لباس عمده و خرید و فروش لباس عمده در رسانه های اجتماعی

کسب و کار اینترنتی برای فروش پوشاک

خرید و فروش لباس عمده در رسانه های اجتماعی گویای نقش پررنگ و تأثیرگذار شبکه های مجازی در زندگی روزمره می باشد.

ما با استفاده از شبکه های مجازی می توانیم شروع به خرید و فروش ملزومات روزمره خود بکنیم. ما حتی می توانیم محصولات فروشگاه خودمان را از عمده فروش هایی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد بخریم.

بیشتر ما تا بحال تجربه خرید آنلاین داشته ایم، پس چرا خودمان یک فروشنده آنلاین نشویم؟

به عنوان مثال اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم در دنیای مجازی بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال دارد.

در صورتی که ما بتوانیم بخش بسیار کوچکی از این ۸۰۰ میلیون نفر را به مشتری خود تبدیل کنیم به رقم قابل توجهی می رسیم!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در یک تحقیق مشخص شده است که حدود ۳۵ درصد از افراد با بازه سنی زیر ۲۵ سال، اینترنت را به عنوان مرجع اصلی خرید خود انتخاب کرده اند.

بر همین اساس بسیاری از کسب و کار ها نحوه مدیریت کسب و کار خود را تغییر داده اند و به سوی کسب و کار اینترنتی سوق داده اند.

بسیاری از پیشگامان در صنعت مد از این تغییرات باخبر هستند و اهمیت این موضوع را نیز درک کرده اند به همین دلیل خودشان را با این وضعیت مطابقت می دهند.

حال این موضوع چه اهمیتی دارد؟

ما می فهمیم که امروزه دنیای مجازی به یک فضای بالقوه برای فروش محصولات به خصوص لباس عمده مردانه، زنانه یا بچگانه تبدیل شده است.

خبر خوب این است که همه‌ی ما می توانیم در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشیم. معمولا هزینه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کمتر از یک فروشگاه فیزیکی است.

تنها چیزی که شما لازم دارید اینترنت و یک گوشی هوشمند است. همچنین تهیه یک لپ تاب می تواند کمک بسیار زیادی به کسب و کار شما بکند.

تاثیر رسانه‌های اجتماعی در دنیای لباس

پوشاک عمده در رسانه های اجتماعی

امروزه روش های جدید خرید افراد تاثیر بسیار زیادی بر روی ترندهای دنیای لباس گذاشته است. افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند معمولا تا جایی که امکان دارد لباس تکراری نمی پوشند و بیشتر لباس هایی که در این شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند به نوعی یک بار مصرف هستند.

حالا جدا از درست بودن یا نبودن این موضوع، دنیا به این سمت پیش می رود و ما برای ادامه و ورنق باید کسب و کار خودمان را با این موضوع وفق بدهیم.

البته این موضوع همیشه به نفع فروشنده‌ پوشاک عمده و خرده نیست. پوشاکی که مد یا ترند می شوند، خیلی زود بازار را اشباع می کنند اما به همین زودی هم محو می شوند. به این دلیل باید ریسک های این نوع پوشاک را در نظر داشته باشیم.

خرید پوشاک عمده برای فروشگاه

خرید پوشاک عمده برای فروش در فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش در هر فروشگاهی است. برای خرید موفق باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

تحقیق

برای یک خرید موفق شما باید به روز باشید و نیاز بازار و مشتریان خود را درک کنید. برای این کار باید به سراغ مجله های مد، فشن بلاگر ها، تولیدی ها و اینفلوئنسرهای حوزه ی پوشاک بروید و ببینید چه سبک لباسی را انتخاب می کنند. در این صورت شما برای خرید محصول ایده می گیرید و لباس های بهتری را می توانید انتخاب کنید.

از کجا خرید کنیم؟

خرید پوشاک عمده آنلاین مزایای بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. خرید عمده پوشاک بصورت آنلاین این امکان را به شما می دهد که بتوانید محصولات دیگر عمده فروش ها را ببینید وآن ها را با هم مقایسه کنید و نکات مثبت و منفی هر کدام از عمده فروش ها را در نظر بگیرید.

به غیر از این مورد عمده فروشی های آنلاین معمولا شرایط فروش بهتری را در اختیار شما قرار می دهد.

پروسه خرید

اولین چیزی که باید در خرید عمده به آن توجه داشته باشید بودجه خرید شما است. سپس باید به دنبال لباس هایی باشید که انتظار شما را برآورده می کنند.

این موارد برای هر فروشنده بسته به نیاز مشتریان و حوزه فعالیت متغییر است اما تعیین بودجه خرید اصلی ترین قدم برای شروع است.

همچنین در نظر گرفتن تعداد لباسی که می خواهید بخرید هم اهمیت زیادی دارد. این مورد را تنها با مرور زمان و میزان فروش در یک بازه زمانی می توانید بدست بیاورید.

نکته آخر و مهم دیگر سایز لباسی است که می خرید. بیشتر عمده فروش های لباس برای فروش محصولات خود یک حداقل تعیین کرده اند و شما باید سعی کنید تعداد مناسبی از هر نوع را انتخاب کنید.

بسته به مشتریان شما میزان فروش هر سایز متغییر است و قلق این مورد نیز در طی زمان بدست می آید.

نکات دیگر

عامل مهم دیگری که به فروش شما کمک می کند، برند سازی است. برند شما می خواهد چه پیامی به مشتریانش برساند؟ هدف خود را مشخص کنید و دسته مشتریان خود را انتخاب کنید.

در این صورت شما می توانید تعداد انتخاب های خود را کمتر کنید ولی در عوض کیفیت و رضایت مشتریان را بالا ببرید.

دنبال شرایط ویژه فروش و تخفیف ها باشید. این کار بیشترین تاثیر گذاری را برای کسب و کار شما دارد و به راحتی می تواند حاشیه سود شما را بالا ببرد.

شما در زمینه فروش اینترنتی و فروش پوشاک عمده و خرده چه تجربه ای دارید؟

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها