لباس مردانه ؛ پرفروش ترین ها در سال 2020

پرفروش ترین های لباس مردانه در سال 2020

چگونه پرفروش ترین لباس مردانه را پیدا کنیم؟ پوشاک مردانه در سال 2020 از لحاظ پارچه، طرح و سایر موارد، تغییرات گسترده ای کرده است.

همچنین رفتار خریداران نیز واقعاً تغییر کرده است و بسیاری از مردان پوشاک مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری می کنند.

در نتیجه تجارت الکترونیک در این حوزه واقعاً رو به افزایش می باشد. در واقع پیش بینی می شود در سال 2020 فروش لباس مردانه فروش بیشتری نسبت به پوشاک زنانه داشته باشد. اگر قصد دارید در حوزه پوشاک وارد تجارت الکترونیک شوید، حتماً یک بخش از فروشگاه خود را به این حوزه اختصاص دهید.

دقت داشته باشید نباید کور کورانه وارد بازار در این حوزه شوید. درست مانند هر شغل دیگر، توصیه می شود قبل از شروع کار خود، تحقیقات خود را درباره محصولاتی که به فروش می رسانید، انجام دهید.

این امر به این دلیل است که داشتن پوشاک صحیح نقش بسزایی در موفقیت تجارت الکترونیکی شما دارد. با این حال، انتخاب لباس مردانه مناسب کار ساده ای نیست.

به همین دلیل در حال نوشتن مقاله ای هستیم که به پرفروش ترین لباس های مردانه اشاره می کند تا منبعی برای استفاده شما در هنگام راه اندازی تجارت الکترونیکی باشد.

ژاکت مردانه کوردروی (Corduroy)

ژاکت های کوردوروی (Corduroy) یک موفقیت بزرگ در حوزه پوشاک مردانه در سال 2020 به شمار می روند! این ژاکت ها برای فروش در زمستان در حوزه لباس مردانه برای تجارت الکترونیک شما گزینه مناسبی هستند. 

لباس مردانه پوشاک مردانه کورودی

نکته خوب این است که می توانید به مدت طولانی آنها را در انبار ذخیره کنید. زیرا بازار جهانی، زمستان را در مناطق و زمان های مختلفی تجربه می کند.

به عنوان مثال، در ماه های ژوئن و آگوست، کشورهای آفریقای جنوبی واسترالیا را بازار هدف خود قرار دهید، سپس در زمستان نیم کره شمالی، ایالات متحده و انگلیس را بازار هدف خود قرار دهید.

پیراهن مردانه آکسفورد (Oxford Shirts)

پیراهن آکسفورد یکی از برندهای لباس مردانه است که با گذر زمان بدون تغییر باقی مانده، بطوریکه در سال 2020 هنوز هم مورد پسند مردان است.

تحقیقات اساسی در گوگل نشان می دهد در طی 5 سال گذشته این پیراهن کلاسیک همواره پر فروش بوده است. این بدان معنی است که وجود این لباس مردانه در ویترین هر فروشگاهی ضروری است.

اگر تازه وارد بازار کار در حوزه لباس مردانه شده اید، برای بالا بردن فروش خود لازم نیست به دنبال یک برند جدید و بزرگ بروید.

بعضی اوقات برندهای قدیمی مثل پیراهن آکسفورد بهترین بازده فروش را دارند، زیرا همیشه طرفداران خود را دارند.

لباس مردانه پوشاک مردانه آکسفورد

بر خلاف برندهای نو، که تنها بعد از گذشت یک فصل محبوبیت خود را ازدست می دهند، پیراهن آکسفورد با همان سبک کلاسیک خود از محبوبیت فراوانی در میان لباس مردانه برخوردار هستند. اگر می خواهید وارد تجارت پوشاک شوید حتما خود را از سود پیراهن آکسفورد بی نصیب نکنید.

کت جین مردانه (Denim Jackets)

همه ما این را می دانیم که جین هرگز از سبک و استایل خود خارج نمی شود. ممکن است طراحی آن تغییر کند، اما پارچه کلاسیک آن هرگز تغییر نمی کند. به همین دلیل کت جین جزء لباس مردانه منتخب سال 2020 است. برای اینکه پی ببرید این لباس مردانه چگونه به فروش می رسد، می توانید در گوگل ترند (Google Trends) یک جستجوی اساسی انجام دهید.

لباس مردانه پوشاک مردانه کت جین مردانه

با توجه به محبوبیت روزافزون این نوع لباس مردانه، شما باید کت های جین منحصر به فردی را برای فروش در فروشگاه خود تهیه کنید تا متمایز از بقیه بتوانید فروش خوبی داشته باشید.

برای متمایز بودن باید به دنبال طرح های منحصر به فرد، رنگ ها، بافت ها و مواردی از این دست باشید تا در هنگام فروش بتوانید بر روی این تفاوت ها سرمایه گذاری کنید.

پیراهن آستین کوتا راه راه مردانه (Striped Shirts)

محبوبیت پیراهن های آستین کوتاه راه راه در طول سال ها رو به افزایش است و در چند سال گذشته کاملاً محبوب شده اند. همچنین آنها هرگز از مد نمی افتند، زیرا این پیراهن های راه راه با هر نوع لباس مردانه دیگر براحتی می توانند جفت شوند و استایل بسیار زیبایی را به وجود بیاورند.

این نوع پوشاک را می توان در هر فصلی پوشید، اما در فصول گرم سال طرفداران بیشتری دارند. با توجه به اینکه افراد در ماه های گرم به تعطیلات می روند، انتخاب این نوع پوشاک را برای فروشگاه الکترونیکی در اولیت قرار دهید. بنابراین برای این نوع لباس مردانه بازار هدف خود را مناطق گرمسیر قرار دهید.

لباس مردانه پوشاک مردانه لباس راه راه مردانه

همانطور که قبلاً گفتیم این نوع لباس مردانه را می توان با انواع مختلفی از پوشاک مردانه جفت کرد. بنابراین هنگام تبلیغات و بازاریابی برای این محصول از تصاویری استفاده کنید که نشان دهد این پیراهن راه راه را می توانید با هر نوع پوشاک مردانه دیگری جفت کرد. این به شما کمک می کند تا مشتریان به جای پرسش در مورد محصول، سریعاً تصمیم به خرید آن بگیرند.

شلوار شطرنجی مردانه (Plaid Pants)

شلوار شطرنجی جزء برندهای برتر لباس مردانه در سال 2020 می باشد. یک جستجو در گوگل ترند (Google Trends) نشان می دهد محبوبیت آنها در سال گذشته رو به افزایش است و این روند ادامه دارد. این نوع پوشاک مردانه باید حتما بخشی از قفسه های فروشگاه الکترونیکی شما را تشکیل دهد.

لباس مردانه پوشاک مردانه شلوار راه راه مردانه

نتیجه

این چند پیشنهاد گزینه های برتر ما در حوزه لباس مردانه هستند که فروشندگان  تجارت الکترونیک می توانند آنها را در قفسه های فروشگاه خود داشته باشند تا از فروش آنها سود زیادی کسب کنند.

هنگام جستجوی لباس مردانه ایده آل، برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود ، این نوع از پوشاک مردانه را به خاطر داشته باشید. البته ، ما شما را محدود به این چند نوع محصول نمی کنیم زیرا مشتریان مختلفی از فروشگاه شما بازدید خواهند کرد که هر کدام دارای سلایق مختلفی هستند. بنابراین ، تحقیقات بیشتری در حوزه پوشاک مردانه انجام دهید تا گزینه های بیشتری برای اضافه کردن به قفسه های پوشاک مردانه خود داشته باشید.

یک جستجوی ساده در Google Trends به شما کمک می کند بفهمید در حوزه پوشاک مردانه بر روی چه نوع لباس مردانه ای  تمرکز کنید. بنابراین می توانید دریابید که چه نوع لباس مردانه ای فروش خوبی دارد، در نتیجه می توانید در مورد تهیه محصول صحیح برای فروش تصمیم بگیرید. همچنین می توانید بفهمید در یک منطقه جغرافیای خاص چه نوع پوشاک مردانه ای محبوبیت خاصی دارد تا در آن ناحیه بازار هدف خود را بر روی آن نوع لباس مردانه خاص متمرکز کنید.

هموار سعی کنید با روند بازار به روز باشید و آماده باشید تا در صورت لزوم، در برندهای پرفروش لباس مردانه خود تغییراتی ایجاد کنید.

فروشگاه پوشاک استوک امی

فروشگاه پوشاک استوک امی این مقاله را برای آشنایی بیشتر شما فروشندگان عزیز جهت به روز کردن دانش خود در حوزه پوشاک مهیا کرده تا بتوانید کسب و کار موفقی را داشته باشید.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

    محصولات و برندها