لوازم جانبی زنانه ؛ بهترین لوازم جانبی (اکسسوری) زنانه

لوازم جانبی زنانه

هنگامی که می خواهید یک استایل جدید برای خودتون خلق کنید، به یاد داشته باشید لباس تنها عنصر دخیل در ایجاد آن نیست. لوازم جانبی (اکسسوری) نیز در انجام این کار دارای جایگاه خودشون هستن. برای اینکه شما اطمینان حاصل کنید که استایل و مد شما کاملاً بروز و شیک باشد، ما در اینجا به بهترین لوازم جانبی (اکسسوری) زنانه را گرد آورده ایم. بهترین کیف، کفش،کلاه موارد دیگر را در بین بهترین سبک ها و مدهای بهار و تابستان شهرهای میلان، پاریس، نیویورک و لندن را برای شما گردآوری کرده ایم. بنابراین، آنها را در لیست خرید فوری خودتون بذارین.

۱) کلاه پسرانۀ بیکر (Baker)

این کلاه های پسرانه که هر روز بهتر از گذشته به نظر می رسند، امروزه رسماً مد هستند. آنها امروزه توسط خانم های شیک پوش و جدی سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. آنها می توانند گزینۀ عالی و راحتی برای روزهای آخر هفته شما باشد. آنها با شلوار جین، پالتوهای چرمی و بلوزهای نخی به راحتی می تونن میکس شوند. این لوازم جانبی همیشه و در هر فصلی می تونن یکی از گزینه های انتخابی شما برای استفاده باشه.

کلاه پسرانه بیکر

۲) کیف های کمری

کیف های کمری با کاربردهای عملی و جذابیت های زیبایی شناسی خود، همچنان حاکم دنیای مد هستند. در این کیف های کمری مد و کارآیی با هم مخلوط شده اند تا یک حس خوب و جذاب به استایل و لباس شما اضافه کند. کیف های کمری در طیف وسیعی از سبک ها از جمله ورزشی و براق در دسترس هستند و در جهات بسیاری قابل استفاده هستند. هر خانمی، فارغ از اینکه چه سبک و استایلی برای خود برگزیده است، می تواند از این وسیله جانبی (اکسسوری) استفاده کند.

لوازم جانبی زنانه

۳) چکمه های قرمز بلند

با پوشیند این چکمه های بلند قرمز به شدت مورد توجه هر ره گذری قرار خواهید گرفت. این چکمه ها برای کسانی تمایل دارند مرکز توجه دیگران باشد، بسیار ایده آل است. شما می توانید جنس الیاف این چکمه های بلند را به دلخواه خودتان انتخاب کنید بطوریه می تونید انتخاب کنید که جنس آنها از چرم باشد یا مخمل یا هر نوع الیافی که دوست دارید. این لوازم جانبی زنانه مختص کسانی است که تمایل دارند یک استایل جسورانه و متفاوت داشته باشند.

لوازم جانبی زنانه

۴) عینک ماتریکسی

در هوای گرم فصل های بهار و تابستان می توانید از یک عینک ماتریکسی آفتابی برای محافظت از چشمان خود  استفاده کنید. این عینک های آفتابی با قابی باریک، یادآوری فیلمی به همین نام است. با عینک های آفتابی به طرز شگفت انگیزی عالی به نظر می رسید. با اضافه کردن یک جفت از این عینکهای ماتریکسی به مجموعه لوازم جانبی خود، خواهید دید که استایل بسیار جذاب و شیک تری خواهید داشت.

لوازم جانبی زنانه

۵) گوشواره های بسیار بلند

این گوشواره ها در گذشته از اساسی و ضروری ترین لوازم جانب مد محسوب می شد. استفاده از این لوازم جانبی زنانه مدتی است که دوباره باب شده است. بلندی این گوشواره ها  تا شانه ادامه دارد و در طرحها و رنگ های متنوع تری عرضه شده است. بنابراین اگر می خواهید استایلی جسورانه تر و بروزتری داشته باشید، حتماً از طولانی ترین و بلندترین این گوشواره ها استفاده کنید.

لوازم جانبی زنانه

۶) کیف های بند کوتاه

شاید شما با کیف های کمری راحت نباشید و تمایلی به استفاده از آنها نداشته باشید، بنابراین من به شما کیف های بند کوتاه را توصیه می کنم. این سبک هم به اندازه همان سبک کیف های کمری سبکی جذاب و پرطرفدار است. برای اینکه سبک و استایل خود را یه کمی غیر متعارف کنید فقط کافیه این کیف های بند کوتاه را به صورت ضر بدری روی شانه های خودتون بیندازید. فقط توجه داشته باشید که اگر این لوازم جانبی زنانه با استایل شما همخوانی نداشته باشد، به سرعت تیپ شما را بر هم می زند.

لوازم جانبی زنانه

۷)  کلاه های گرد سیاه

اگر به دنبال یک کلاه زنانه مد روز هستید، پس کلاه پسرانه بیکر (Baker) را توی جا لباسی خود بیاندازید و از این کلاه های فرانسوی گرد استفاده کنید. این کلاه سیاه می تونه استایل شما را شیکت و با اصالت تر نشان دهد. رنگ خنثی می تونه ظاهر شما را براق نشون بده و به راحتی میتونه با طیف وسیعی از لباس ها، لوازم جانبی زنانه و رنگ های دیگه جفت بشه. یادتون باشه از سبک هایی که دارای پیچ و تاب هستند جداً دوری کنید و از پارچه های پشمی و چرمی برای استفاده در مد و استایل خود بهره بگیرید.

لوازم جانبی زنانه

۸) کفش های ضخیم و غیر معمول

چنانچه تمایل داشته باشید ظاهر و قد خود را در این فصل تقویت کنید، هیچ چیزی بهتر از وسایل جانبی مانند کفش های ضخیم و بلند نیست. این کفش های ضخیم دهۀ ۷۰ و ۹۰ میلادی دوباره به عرصه مد برگشته و حاکم خیابان ها شده اند. این لوازم جانبی زنانه کسانی که کفش پاشنه بلندی می خواهند که پای آنها را به درد نیآورد بسیار مناسب است.

لوازم جانبی زنانه

۹) کیف های (سبد های) حصیری

استفاده از این سبدها فقط برای ساحل نیست. از آنها می توان برای صرف نهار در بیرون، خرید روزانه، سینما رفتن و هر جایی که تمایل دارید بروید، می توانید از آنها استفاده کنید. بنابراین شما می تونید روی این لوازم جانبی زنانه سرمایه گذاری کنید، به این دلیل که میشه از آنها در تمام فصول استفاده کرد.

لوازم جانبی زنانه

۱۰) جواهر مخملی

شاهد این هستم که استفاده از این نوع پارچه مخملی در حجم وسیعی گسترش یافته و طیف وسیعی از مدهای روز را تحت تأثیر خود قرار داده است. استفاده از این الیاف مخملی و چشم نواز برای ساخت لوازم جانبی (اکسسوری) زنانه به سرعت افزایش یافته است. از جمله لوازم جانبی که می توان به آنها اشاره کرد می توان به کیف، کفش و سایر وسایل لوکس زنانه می توان اشاره کرد. این لوازم جانبی را در رنگ های متنوعی از قبیل قرمز یاقوتی کبود گرفته تا آبی یاقوتی کبود می توان تهیه کرد.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها