مد لباس مردانه؛ 10 مد برتر لباس مردانه

ده-مد-برتر-لباس-مردانه

مد لباس مردانه در هفته مد، باعث می شود تا خیابان ها رنگ و لعاب جدیدی از نظر استایل مردانه به خود بگیرند. از لباس های چهل تیکه گرفته تا لباس های گشاد و بزرگ، تعداد زیادی سبک و استایل جدید در خیابان ها دیده خواهد شد و هر کدام دیگری را به سخره خواهند گرفت.

اگر به یک کمد لباس متنوع و رنگارنگ نیاز دارید یا فقط در جستجو و الهام گرفتن از یک ظاهر طراحی شده هستید،10 مد لباس مردانه زیر را با دقت بررسی کنید.

مد لباس مردانه

1) پوشاندن استایل خود با کیف

شما می توانید کارت های اعتباری، کارت ملی، گواهینامه و هر آنچه که به هویت شما مرتبط است را در داخل یک کیف کوچک نگهداری کنید و کیف را به صورت مایل از بالا تنه خود آویزان کنید.

اگر بندهای کیف بزرگ هستند می توانید با زدن یک گره کوچک آن را کوتاه تر کنید و یک استایل منحصر به فرد برای خودتان ایجاد کنید. این مد لباس مردانه یک استایل عالی و عملی برای نشان دادن شور و نشاط شماست.

لباس مردانه پیراهن یقه کوبایی

2) پیراهن یقه کوبایی

برای حس کردن نسیم تابستانی می توانید از یک پیراهن یقه کوبایی استفاده کنید. یک پیراهن آستین کوتاه یقه کوبایی مشخص، راهی آسان برای شاد کردن و نشان دادن شور و نشاط شماست.

همچنین می توانید بر روی آن یک چاپ دلخواه انجام دهید و یا آن را همانگونه ساده مورد استفاده قرار دهید. این پیراهن در رنگ های روشن مانند زرد، آبی یا سبز فوق العاده جالب به نظر می رسد. مد لباس مردانه خود را با یک عینک آفتابی کامل کنید.

لباس مردانه

3) استایل فلرس (flares)

این استایل دهه 70 برای مد لباس مردانه، به طرز باور نکردنی در زمان حال مورد استفاده قرار می گیرد. با پوشیدن این شلوارها که در قسمت ران بسیار نازک هستند و با دارا بودن دمپای گشاد، شما می توانید در هر مکانی مورد توجه واقع شوید.

برای نشان دادن تضاد شدید، شلوار را با یک پیراهن یا تی شرت چسبان و نازک ست کنید یا آن را با یک کلاه بزرگ که بتواند به شما احساس راحتی بیشتر بدهد بپوشید.

لباس مردانه

4) شلوارک مردانه

گاهی می توانید برای دگرگون کردن حس و ظاهر خود از این مد لباس مردانه بهره بگیرید. این یک روش عالی برای نگه داشتن حس و حال و شور جوانی است و همانطور که قسمت اعظمی از پایین تنه خود را پوشانده اید، ولی یک احساس خنک در فصل گرم تابستان نصیب شما می شود.

شما می توانید با استفاده از پیراهن های روشن یک استایل منحصر به فرد و جسورانه برای خود درست کنید. استایل شما با یک پیراهن باز و یک جفت کفش نو تکمیل خواهد شد.

لباس مردانه

5) کت بزرگ مردانه

می توانید این کت بزرگ را با یک شلوار بیش از حد گشاد و بزرگ، یا آویزان کردن یک کیف به صورت مایل بر روی کت ست کنید.

استفاده از لوازم جانبی با رنگ های متضاد و کنتراست شدید، می تواند یک روش عالی برای تهیه یک لباس و مد مدرن مردانه باشد. البته می توانید آن را با یک تی شرت و یا یک شلوار جین نیز ست کنید.

لباس مردانه

6) لباس مردانه چهل تکه

این لباس های به هم وصله شده و چهل تکه را با افتخار بپوشید. این لباس مردانه ، طرح های متنوعی از نقش فرش ها گرفته تا نقشهای مینیاتوری را شامل می شود.

پیراهن را از برش های مختلف لباس و پارچه های مختلف تهیه می کنند و با وصله کردن به هم یک پیراهن چند تکه به وجود می آورند.

می توانید تکه های کوچک را با یک تکه بزرگ به رنگ سفید به هم وصله کنید تا سبک و استایل روشنی را ایجاد کنید. این یک راه آسان برای ترکیب مد مدرن با سبک و استایل کلاسیک است. پس آن را امتحان کنید.

لباس مردانه

7) کت و شلوار راحت مردانه

به خودتان اجازه دهید با پوشیدن یک لباس راحت مردانه خود را رها کنید و از لباسهای تنگ فاصله بگیرید. گاهی پوشیدن لباس رسمی را کنار بگذارید و خود را رها کنید.

می توانید این لباس راحت مردانه را با یک جفت کفش ورزشی و یک تی شرت سفید ست کنید. بهتر است از پوشیدن پیراهن اداری خودداری کنید زیرا ممکن است شبیه پدرتان شوید. از مهمترین لوازم و اکسسوری این استایل، اعتماد به نفس است.

مد لباس مردانه

8) پوشش عینک آفتابی

برای محافظت از چشمان خود و خنک نگه داشتن آنها استفاده از عینک آفتابی در هوای گرم گزینه بسیار مناسبی است. آنها نه تنها جایگزین مناسبی برای عینک های کلاسیک و سنتی هستند، بلکه می توانند استایل شما(لباس مردانه) را شبیه کاراکتر نقش فیلم بلید رانر جلوه دهند.

این یکی از لوازم جانبی های فصلی آینده نگرانه است. اگر می خواهید استایل شما را تأثیرگذار نشان دهد از عینک های آفتابی بزرگ استفاده کنید و اگر می خواهید نیرومند و قوی به نظر برسید از عینک های آفتابی کوچک و رنگی بهره ببرید.

لباس مردانه

9) شلوار با دور کمر بلند

با این شلوار دور کمر بلند، خود را به دهۀ 40 برگردانید. این سبک لباس مردانه به دلیل انعطاف پذیری آن، هر چند سال یک بار دوباره مد می شود.

این شلوار را با یک تی شرت ضخیم ست کنید و یک کمربند پارچه بلند را به دور کمر شلوار ببندید و اضافه آن را رها کنید تا به عنوان یک ابزار جانبی معلق جلوۀ خاصی به استایل شما بدهد. این شلوار در نیروی دریایی بیشتر کشورها مورد استفاده قرار می گیرد.

مد لباس مردانه

10)استفاده از صندل دو بندی

برخلاف کفش های سنتی، با این صندل ها در هنگام قدم زدن در خیابان جالب به نظر می رسید. این صندل ها  را با شلوار جین، کت و شلوار یا یک جفت شلوار با کنتراست زیاد ست کنید. صندل ها در فصل تابستان گزینۀ بسیار مناسبی برای خنک نگه داشتن پای شما هستند.

امیدواریم با استفاده از مطالب این مقاله بتوانید استایل و سبک مناسب خود را پیدا کنید و همچنین توانسته باشیم مطالب مفیدی را به شما ارائه داده باشیم.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

    محصولات و برندها