چگونه فروشگاه پوشاک خود را به یک برند تبدیل کنیم؟

برند فروشگاه

در عصر امروز، مصرف کنندگان گزینه های بی انتهایی برای تصمیم گیری در مورد خرید خود دارند. آنها می توانند از طریق فروشگاه های آنلاین و یا نزدیکترین فروشگاه به خود، اقدام به خرید محصولات مشابه موجود در فروشگاه شما کنند. در این بین این مهم است که شما چگونه می توانید فروشگاه یا بوتیک مد خود را متمایز از دیگر رقبا به مشتریان خود معرفی کنید. در ادامه با چند روش برای انجام این کار آشنا خواهید شد.

ثابت قدم باشید

فروشگاه

مردم به چیزهایی که می توانند روی آنها حساب باز کنند علاقه مند می شوند. رفتار و اصول تجاری ثابت و قابل پیش بینی داشته باشید، البته با یک روش خوب و عالی. محیط خریدی ایجاد کنید که مشتریان شما را ترغیب به بازگشت و مشتری ثابت کند.

یک راه برای انجام این کار می تواند به روز کردن محصولات و یا تولید محصولات جدید در یک برنامه منظم و مدوام است. این روشی آسان برای درگیر کردن خریدارن است و به انها نشان می دهد که مدام در حال تکامل و پیشرفت هستید. این کار به آنها این دلیل را می دهد که مرتباً به طور منظم به فروشگاه شما سر بزنند تا ببینند که چه چیز جدید یا محصول جدیدی در فروشگاه شما وجود دارد.

یک راه دیگر برای ایجاد ثابت قدمی، کیفیت محصول شما می تواند باشد. هر بار هنگام خرید برای فروشگاه و به روز کردن محصولات خود دستورالعمل های مراقبت و کنترل کیفیت خود را اعمال کنید یا اینکه یک محصول با برند و برچسب مخصوص دوخته شده در فقسه های فروشگاه خود قرار دهید و در ضمن کیفیت خرید محصول خود را همواره به خریدار یادآوری کنید.

نام تجاری یا برند خود را از رقابت دور کنید

فروشگاه

همانگونه که ثابت قدمی در معرفی نام یا برند شما مهم است، به علاوه باید همواره تلاش کنید که با رقبای خود متفاوت باشید. محصولی در قفسه های فرشگاه خود داشته باشید که مشتری ها نتوانند آن را در سایر فروشگاه ها، خیابان های سطح شهر و یا حتی در آمازون پیدا کنند.

تولید کنندگاه پوشاک در ایتالیا برای اینکه محصولی با بالاترین و بهترین کیفیت تولید کنند که دارای ویژگی های برجسته ای باشد با MakersValley همکاری می کنند. MakersValley به شما خدماتی را ارائه می دهد تا یک خط تولید محصول منحصر به فرد با برچسب مخصوص خود داشته باشید که کیفیت را تضمین می کند و با سایر مارک های دیگر که با آنها رقابت می کنید متفاوت باشید.

زمان بیشتری برای کار خود بگذارید

فروشگاه

هر چه مدت زمان بیشتری را با مشتری خود سپری کنید، احتمال اینکه آنها به یک خریدار وفادار و دائم تبدیل شوند بسیار زیاد است. برای محصولات خود یک فیلم یا تیزر تبلیغاتی و یک دفترچه جستجو تهیه کنید. این کار نه تنها سبب خواهد شد که برند شما یک قدم فراتر از سایر رقبای خود قرار بگیرد بلکه مشتری مدت زمان بیشتری را برای آشنایی با نام تجاری شما صرف می کند و بدین ترتیب یک اثر ماندگار در ذهن مشتری ایجاد خواهید کرد.

نمونه هایی از محصولات خود را به مشتری نشان دهید و با آنها دربارۀ محصولات تعامل داشته باشید. این یکی از راه های گذراندن زمان با مشتری و ترغیب بالقوۀ آنها به خرید محصولات بیشتر است. هر چه مشتریان فروشگاه یا بوتیک شما بیشتر با محتوا و محصولات شما آشنایی پیدا کنند، احتمال بازگشت آنها به فروشگاه و خرید مجدد آنها بیشتر است.

ارتباط نزدیکی با مشتری ایجاد کنید

فروشگاه

با مشتری به گونه ای رفتار کنید که فراتر از رابطه مشتری و فروشنده باشد. مشتریان خود را تشویق کنید تا از برند و مارک های شما در شبکه های اجتماعی پیروی کنند و محصولات شما را در صفحه های شخصی خود به اشتراک بگذارند. این یک روش آسان و عالی برای گسترش دسترسی به برند شما و همچنین ایجاد یک رابطۀ عمیق تر با مشتری است.

با ایجاد یک پایگاه داده از مشتریان خود و گرفتن اطلاعات تماس، ایمیل و یا اکانت شبکه های اجتماعی آنها، می توانید با ارسال پیامی، آنها را از محصولات جدید خود آگاه سازید. این به مشتری نشان می دهد که شما برای آنها ارزش فراونی قائل هستید و این کار امکان بازگشت مشتری به فروشگاه شما را افزایش می دهد. مطالعات نشان داده است که جذب مشتری جدید ۵ برابر بیشتر از نگه داشتن مشتری فعلی هزینه بر است، بنابراین برای توسعه و افزایش مشتریان وفادار خود، تمام تلاش خود را انجام دهید.

چگونه می تواندی فروشگاه یا بوتیک یا نام تجاری خودتان را از دیگر رقبا متمایزتر کنید؟ برای ما در زیر همین پست کامنت بذارید.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها