کفش مردانه؛ معرفی برترین برندها

کفش مردانه ؛ معرفی برترین برندها

سال نو می تواند زمان مناسبی جهت یک شروع تازه برای شما باشد. یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک تغییر و در عین حال مؤثر، خرید یک جفت کفش مردانه نو است. اگر مایل باشید در محل کارتان شیک پوش باشید یا اینکه فرزندتان در محل تمرینات فوتبال خود جلوۀ خوبی داشته باشد، مناسب ترین راه خرید یک جفت کفش با ارزش است.

در این مقاله سعی خواهیم کرد که لیستی از برترین برندهای کفش مردانه را برای شما تهیه کنیم. ما می خواهیم اینجا منبعی برای مراجعات بعدی شما جهت خریدهای بعدی شما باشد و برای رسیدن به این هدف، ما شما را با انواع مختلفی از برند و مارک کفش های مردانه آشنا خواهیم کرد.

هر برند و سبکی با یکدیگر متفاوت هستند و از همه مهمتر هر کدام دارای کیفیت های متفاوتی هستند. بنابراین یافتن یک جفت کفش جدید برای خرید می تواند مسئله ای دشوار باشد و هیچگاه آسان نبوده.

به هر حال، این مسئله نباید ما را از یک خرید خوب منع کند. مارک های زیادی برای انتخاب وجود دارد ولی آشنایی با برترین برندهای کفش مردانه، انتخاب را برای ما آسان خواهد کرد.

اما چطور؟

خوب، وقتی شما با برترین برندهای کفش مردانه آشنایی داشته باشید، اشتباه کردن در انتخاب بسیار اندک می شود. به این دلیل که همه آنها کیفیت عالی ، ظاهری خوب و بادوام دارند. اگر یک مارک خاص اندازۀ کوچکی دارد و متناسب با سایز پای شما نیست، می توانید در بین برندهای دیگر به دنبال گزینه بهتری باشید.

اگر واقعاً بخواهید بدانید که این کفش ها ارزش سرمایه گذاری دارند، مطمئناً به کیفیت آنها نگاه می کنید. اگر آنها از مواد با کیفیتی ساخته شده بودند و توانستند در برابر پارگی و پوشیدن زیاد دوام بیاورند، صرف نظر از اینکه این کفش های مردانه دارای مارک ارزان قیمتی هستند، حتماً آنها را تهیه خواهید کرد.

کفش مردانه کِنت کـُل (KENNET COLE)

کفش مردانه کینت کول

کنت کول یک برند طراح است که یکی از بهترین مارک های کفش رسمی نیز محسوب می شود. به طور کلی، اگر کفشی برای یک کار رسمی، عروسی یا هر چیز دیگری نیاز دارید، حتماً کفشهای مردانه کِنت کـُل را مد نظر داشته باشید. این کفش های مردانه سطح عالی و تضمینی از کیفیت را دارند که به آن افتخار می کنند، به ویژه که کفشهای گران قیمتی نیستند.

ما مطمئن  هستیم کفش های کِنت کـُل ارزش سرمایه گذاری دارند. با اینکه قیمت این کفشها مناسب و دارای قیمت رقابتی هستند، ولی بهترین کیفیت را به مشتری ارائه می دهند.

کفش مردانه
کفش مردانه

کفش مردانه نایک (NIKE)

لوگوی برند نایک

در ابتدا نایک به عنوان یک مارک ورزشی راه اندازی شد، و شعار معروف “Just Do it”، باعث شده است تا در سراسر جهان به یک برند خانوادگی معرف شود. شکی نیست که نایک (Nike) نقس بسزایی در بازار کفش دارد بطوریکه آنها فقط بر روی یک سبک خاص فعالیت ندارند.

کفش مردانه نایک

مطمئناً، آنها هنوز هم لباس ورزشی تولید می کنند. اگر به دنبال یک جفت کفش بستکبال یا لباس فوتبال هستید، مطمئناً یکی از گزینه های شما نایک خواهد بود. آنها در تولید کفشهای ورزشی پیشرو هستند و دائماً مدلهای جدید، اندازه های جدید و رنگ های متنوعی را منتشر می کنند. بسیاری از ورزشکاران مورد علاقه شما آنها را می پوشند، و این ثابت می کند که این کفشها ارزش خرید را دارند.

کفش مردانه نایک

اما نایک فقط به تولید کفشها ورزشی اکتفا نکرد، آنها اخیراً در حوزه تولید کفش وارد فضای عمومی و            سبک زندگی مردم عادی شده اند، براحتی می توان موفقیت آنها را در این حوزه دید. آنها مجدداً در این حوزه پیشگام شده اند، و در تولید کفش های خاصی مانند VaporMax و Air Max’s نمادین شده اند. آنها هر دو کفش هایی هستند که نایک برای عرضه به بازار عمومی عرضه کرده است و در این کار موفقیت بزرگی کسب کرده اند.

کفش مردانه نایک

کفش مردانه آدیداس (Adidas)

لوگوی برند آدیداس

مارک هایی مانند Nike، Reebok، Champion و Adidas تغییراتی اساسی در دنیای پوشاک ورزشی ایجاد کرده اند. بدون شک آنها موجب تفاوت اساسی و بنیادینی در این عرصه شده اند. چیزی که باید به آن اقرار کنیم این است که میلیونها ورزشکار در سراسر جهان به کفشهای آدیداس اعتماد کردند.

از این گذشته، بسیاری از ورزشکاران برای رسیدن به موفقیت به این نیاز داشتند که شرایط کامل و محیطی مناسبی را برای پاهای خود فراهم کنند. کفشهای آدیداس این شرایط را برای ورزشکاران فراهم می کند و این نشان دهندۀ این است که این کفش ها ارزش سرمایه گذاری را دارند.

این روزها، مشابه بسیاری از مارک های دیگر، آدیداس پا را از حوزه کفش های ورزشی فراتر گذاشته و سعی کرده است کمی بیشتر مورد توجه عموم مردم باشد. به عنوان مثال، همکاری با Yeezy و Kanye West برند خود را واقعاً به سطح بالاتر رسانده اند و به همه نشان داند که چرا آدیداس بهترین کفش های مردانه را تهیه می کند.

کفش آدیداس

علاوه بر این، در این مرحله آنها سعی کردند که از مواد کلاسیکی که در تهیه کفش های ورزشی از آن استفاده می کردند، فاصله بگیرند و در عوض با پیروی از طرح ساخته شده توسط بهترین مارک های کفش چرمی جهان، به دنبال طراحی برند مخصوص خود بودند.

یک نمونه از مدلهای آنها استن اسمیتز (Stan Smiths) با نام تجاری Adidas Originals می باشد. این کفش کاملاً لاستیکی، راحت و از همه مهمتر شیک است.

کفش آدیداس

کفش مردانه ریباک (Reebok)

لوگوی برند ریباک

این شرکت در دهۀ ۲۰۰۰ با افت قابل توجهی از نظر فروش محصولات مواجه شد، ولی آنها پس از سپری کردن رکود در آن دهه بازگشت پیروزمندانه ای به بازار رقابت داشتند. این بازگشت طوفانی چه از نظر سبک و چه از لحاظ نوآوری، همان نقطه عطفی است که سبب شد آنها اکنون در چنین جایگاهی باشند.

این برند توجه خود را بر روی تولید پوشاک ورزشی متمرکز کرده است، البته سعی می کند برای همه مخاطبان خود کفش تولید کند. علاوه بر تولید کفش های ورزشی، این شرکت به تولید زیباترین کفش های مردانه چرمی برای عموم مردم نیز پرداخته است. این کفش ها دارای سبک های عالی، رنگ آمیزیهای متنوع و متناسبی هستند، این بدان معنی است که همین حالا می توانید یک جفت از کفش های مردانه را تهیه کنید و خواهید دید که این کفش ها واقعاً ارزش سرمایه گذاری را دارند.

کفش مردانه ریباک

در آخر، علی رغم اینکه ریباک (Reebok) یک برند موفق است، ولی هنوز به جایگاه واقعی و قله های رفیعی که آدیداس و نایک به آن دست یافته اند، نرسیده اند و ما آرزو می کنیم که آنها با ادامه کار و پشتکارشان به این جایگاه دست پیدا کنند.

کفش مردانه ریباک

کفش مردانه فیلا (FILA)

لوگوی فیلا

آنها خود را تنها طراح مارک های کفش ورزشی مردانه می دانند، بنابراین  سعی می کنند کفشهایی بسازند و تولید کنند که مردم با دل گرمی و مشتاقانه آن را تهیه و از آن استفاده کنند. کفش های مردانه فیلا (FILA) هرگز دارای کیفیت پایین، دوام پایین یا راحتی کم نیستند. این برند هر ساله سعی دارد کفش های خود را بهتر و بهتر کند، و این رویکردی است که فیلا (FILA)  مد نظر گرفته است.

علی رغم اینکه آنها بیشتر کفش های ورزشی مردانه تولید می کنند، اما هرگز ریشه خود را فراموش نکرده اند. ممکن است که شما برای خرید کفش ورزشی به فروشگاه آنها مراجعه کنید، ولی ممکن است سفارش متفاوتی را داشته باشید. چکمه های سرپنجه فولادی، برای مثال کفش کار Landing Steel مردانه.

کفش مردانه فیلا

به نظر می رسد تولید این نوع کفش ها تصمیی رندانه برای یک تولید کنندۀ کفش ورزشی است، اما این نشان دهندۀ نبوغ و اختراع آنها می باشد. این روشی است که فیلا (FILA) برای رقابت با رقیبان خود در پیش گرفته و سعی کرده با تولید کفش برای هر نوع پایه (طبقه اجتماعی)، تقریباً هر مردی بتواند از آنها خرید کند.

کفش مردانه فیلا

کفش مردانه تیمبرلند (TIMBERLAND)

لوگوی تایمبرلند

هنگامی که به تیمبرلند (TIMBERLAND) فکر می کنید، احتمالاً به یکی از بهترین مارک های کفش چرمی دنیا فکر می کنید. این دقیقاً همان چیزی است که این برند از آغاز کار خود آن را تولید می کند. یعنی بهترین کفش چرمی دنیا.

ما با این فرضیه که این برند یک کفش برای عموم، با سبکی بروز، راحت و کارآمد را ارائه می دهد، کاملاً موافقیم. این برند از موادی برای تولید کفش استفاده می کند که دارای بالاترین کیفیت هستند.

کفش مردانه تایمبرلند

تیمبرلند یکی از مارک هایی است که اگر در زندگی خود به دنبال چیزی محکم، حرفه ای و مطمئن هستید، می توانید به آن اعتماد کنید. مانند پوتین های ضد آب White Ledge Mid Waterproof Ankle Boots ،که کاملاً راحت و مطمئن هستند. سایر سبک های مشابه، شامل پوتین های بلند کلاسیک هستند که تیمبرلند در طی سالها متمادی آنها را تولید کرده و مشهور شده است.

طراحی بی نظیر و بی انتهای آنهاست که سبب شده سالها و سالها مورد اعتماد قرار گرفته اند و به فروش خود ادامه می دهند.

کفش مردانه تایمبرلند

کفش مردانه کلارکس (Clarks)

لوگی برند کلارکس

کلارکس (Clarks) مدتهاست که نام خود را در بازار کفش کودکان مطرح کرده است. اگر والدین شما همواره در فکر این هستند که از کجا برای شما کفش مدرسه و ورزش تهیه کنند! کلارک بهترین مکان برای تهیه آنهاست.

آنها نه تنها به عنوان یک برند رشد کرده اند بلکه سعی کرده اند کفش هایی تولید کنند که به آنها اعتماد کنیم. آنها با ایجاد اعتماد و روابط عالی با مشتری ، در مسیری قرار گرفته اند که خرید نکردن از آنها ممکن نیست.

کفش مردانه کلارکس

کلارک ها در کفش های چرمی و مخصوصاً کفش های رسمی تخصص دارند، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید استایل های متفاوت تری پیدا کنید. هر چیزی را که در اولیت شماست، کلارکس آن را برای مشتریان خود تهیه کرده است.

کفش مردانه کلارکس
0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

محصولات و برندها